Dienos stovykla "Keisk save"

:: Dienos stovykla "Keisk save" ::
 

Jaunimo dienos stovykla „Keisk save"

Ieškai pačios įdomiausios ir originaliausios vasaros dienos stovyklos Lietuvoje?

Praleisk keturias įspūdingas dienas kartu su mumis  ir parsivežk namo nepakartojamus prisiminimus ir nuotykius iš Kuršių Nerijos, kurie lydės tave visus metus! 

vasaros stovyklos
Kam man?

- Nauji pažįstami. Leisdamas laiką kartu susirasi naujų pažįstamų, o gal net gerų draugų, kurie kaip ir tu atsidūrė tuo pačiu laiku pačioje gražiausioje Lietuvos vietoje, kuri vadinasi Nida.
- Geras laikas nuo 9:30 iki 21:30. Kiekvieną dieną stovykloje tavęs laukia nauji iššūkiai ir galimybės. Taupyk savo laiką ir išnaudok dieną tinkamai!
- Įdomūs užsiėmimai smėlio ir vėjo krašte - Kuršių Nerijoje. Specialiai tau atrinktos Irklakojo pramogos, kurios labai populiarios tarp jaunimo. Norime, kad ir tu tai patirtum!

Ką veiksim?

- Išbandymų dieną taves ir naujųjų tavo draugų laukia daug juokingų susipažinimo ir įdomių pasitikėjimą didinančių žaidimų. Popiet dviračiais išvyksime į linksmą orientacinį žygį į gyvas ir mirusias kopas. Vakare tavęs laukia paplūdimio tinklinis ir Frisby golfas.
- Vandens dieną plauksime kanojomis į Mirusias kopas - ypatingą 10 km ilgio ir 30-50 m. aukščio smėlio kopų grandinę, kur karaliauja laukinė gamta ir yra draudžiama vaikščioti. Vakare žaisime futbolą ir kursime video filmuką „Mano atostogos Nidoje".
- Vėjo dieną pradėsime lyderių treniruotėmis, pažinsi save ir išmoksi būti gudresnis gyvenime. Popiet mokysimės buriuoti Blokart vėjaračiais ir mini jėgos aitvarais. Buriuoti gali kiekvienas! Po 5 min. instruktažo jau galėsi pralenkti vėją ir lenktyniauti su draugais :)
- Šeimos dieną pajūriu ir miškais keliausime į aukščiausią Kuršių Nerijos tašką - Vecekrugo kalną (67,2 m). Pakeliui atrasi daug siurprizų, ir kartu su draugais įveiksi įvairius išbandymus. Daug gryno oro ir geriausi vaizdai Lietuvoje - garantuota! Tau reikia tai patirti. Vakare - susitikimas su tavo šeima Barbekiu vakarėlyje su linksmomis sportinėmis estafetėmis Bulvikio įlankoje. Na ir aišku - Irklakojo atsisveikinimo ritualas.

Benai, plaukiam į Nidą, į pačią originaliausią vasaros dienos stovyklą!

Prisijunk ir tu! Registracija telefonu +370 618 81957 arba info[eta]irklakojis.lt >>

Parsisiųsti detalią programą

 

 

Sprendimas: Beterflai; dizainas: punkline. Apgyvendinimas, nuoma Nida
Copyright Irklakojis, 2007-2016. Tel. +370 618 81 957 | Kontaktai