Radijo bangomis valdomų jachtų varžybos

:: Kalnų riedlentės - mountainboard'ai :: Radijo bangomis valdomų vėjaračių varžybos :: Radijo bangomis valdomų jachtų varžybos :: Žaidimas su dronais :: Nuotykių žaidimas „Vieša paslaptis“ :: Buriavimo sausumoje čempionatas :: Vėjo žaidimai su mokomaisiais jėgos aitvarais :: Naktinis Frisbee golfo turnyras :: E-riedlenčių varžybos :: Orientacinis Nuotykių Ralis "Klaipėdos iššūkis" :: Diskgolfo turnyras :: Buriavimas Ice-Blokart ledrogėmis :: Buriavimas vėjaračiais aerodrome :: Interaktyvus žaidimas "GPS iššūkis: infoeros legenda" :: Čiuožimas nuo bangų SURF baidarėmis :: Jūrinis katamaranų ralis „Komanda" :: Aitvarų seminaras :: Įgulos formavimas "Draugystės po burėmis nesuvaidinsi" :: Fotomedžioklė :: Turistinis autoralis "Kuršiški klystkeliai" :: Pajūrinis buriavimas Blokart vėjaračiais :: Būgnelių sesija :: Komandinis poledinės žūklės čempionatas :: Pramoginis šaudymas iš lanko :: Gintaro energijos terapija ::
 

RC jachtos regata

Naujiena Lietuvoje!

Vieta: Vandens telkinys arba vieta pripučiamam baseinui
Trukmė: 1-2 val.
Data: Būtina išankstinė rezervacija.
Dalyviai: 6-36 žm.

Pasinerkite į buriavimo pasaulį nesušlapdami kojų!

Mūsų 1,8 m. “ūgio” America's Cup dizaino varžybinės RC jachtos suteiks jums šūsnį gerų emocijų stovint ant kranto ir varžantis su savo kolegomis ir vadovais.

Amerikos taurės dizaino radijo bangomis valdomos jachtos yra greitos ir labai manevringos – garantuojame, kad veiksmas ant vandens neleis jums nustygti vietoje!

RC jachtos valdymas vyksta 2 kanalais, t.y. viena svirtimi valdosi vairo plunksna, kuri keičia jachtos kursą, o kita – burių virvės (šotai), kuriais yra pritraukiamos arba atleidžiamos burės. Vos per kelias minutes kartu su mūsų instruktoriumi išmoksite valdyti šiuos burlaivius ir jau galėsite lenktyniauti bazinėje distancijoje. Taipogi parodysime ir paaiškinsime, kodėl su burine jachta galima plaukti ir prieš vėją! Sužinosite kas yra “overkilis” ir kodėl aukštyn kojomis apsivertusi jachta pati atsiverčia į pradinę padėtį.

Norintiems labiau įsilieti į vėjo ir burių pasaulį prieš pradedant veiksmą ant vandens siūlome profesionalaus buriuotojo vedamą paskaitą apie buriavimo sportą. Paskaitos metu sužinosite apie jachtų konstruciją, korpusų ir burių tipus, išsiaiškinsite kokios jėgos veikia jachtą ir kas ją verčia judėti užduota kryptimi, pasigilinsime į buriavimo metu vykstančius hidrodinaminius ir aerodinaminius procesus. Galiausiai pakalbėsime apie varžybas: pagrindines buriavimo taisykles, starto procedūrą, plaukimo distanciją, taktiką varžybų metu. Varžybos organizuojamos pagal individualią arba komandinę įskaitą.

Jums pageidaujant šią pramogą galime suorganizuoti ir 80 kv. m. dydžio pripučiamame baseine - tiek lauke, tiek patalpos viduje, o mūsų ventiliatoriai sukurs jūsų vėją!

Kaina: nuo 20 Eur/žm. (be pvm)

Sprendimas: Beterflai; dizainas: punkline. Apgyvendinimas, nuoma Nida
Copyright Irklakojis, 2007-2016. Tel. +370 618 81 957 | Kontaktai