Pajūrinis buriavimas Blokart vėjaračiais

:: Kalnų riedlentės - mountainboard'ai :: Radijo bangomis valdomų vėjaračių varžybos :: Radijo bangomis valdomų jachtų varžybos :: Žaidimas su dronais :: Nuotykių žaidimas „Vieša paslaptis“ :: Buriavimo sausumoje čempionatas :: Vėjo žaidimai su mokomaisiais jėgos aitvarais :: Naktinis Frisbee golfo turnyras :: E-riedlenčių varžybos :: Orientacinis Nuotykių Ralis "Klaipėdos iššūkis" :: Diskgolfo turnyras :: Buriavimas Ice-Blokart ledrogėmis :: Buriavimas vėjaračiais aerodrome :: Interaktyvus žaidimas "GPS iššūkis: infoeros legenda" :: Čiuožimas nuo bangų SURF baidarėmis :: Jūrinis katamaranų ralis „Komanda" :: Aitvarų seminaras :: Įgulos formavimas "Draugystės po burėmis nesuvaidinsi" :: Fotomedžioklė :: Turistinis autoralis "Kuršiški klystkeliai" :: Pajūrinis buriavimas Blokart vėjaračiais :: Būgnelių sesija :: Komandinis poledinės žūklės čempionatas :: Pramoginis šaudymas iš lanko :: Gintaro energijos terapija ::
 

Data: reikalinga išankstinė rezervacija
Vieta: Kuršių Nerija, Palanga, Šventoji, Latvija

Naujiena! Blokart su Bigfoot žemo slėgio padangomis!

blokart beach baltics

Vėjas, smėlis, bangos, greitis - pasimėgaukite šiais pajūrio malonumais buriuodami Blokart vėjaračiais su Bigfoot padangomis Lietuvos ir Latvijos paplūdimiuose bet kuriuo metų laiku. Mūsų instruktoriai per keletą minučių Jus apmokys vėjaračių valdymo pagrindų ir galėsite pasileisti vėjo nešami kur tik akys mato.

Pastaba: pramogai reikalinas bent 6 m/s vėjas.

Gamtos mylėtojams rekomenduojame 20 km žygį Blokart vėjaračiais laukine Kuršių Nerijos pajūrio pakrante: Baltija

Rašyti komentarą
Jūsų vardas
El. pašto adresas (nebus rodomas)
Komentaras
Įveskite matomus žodžius

Ankstesni komentarai:
Irklakojis
Sveiki, buriavima organizuojame tuomet, kai pucia vejas ;). Paprastai laikui (1-1,5 val. ar pan.) neburiuojame, nes 90% atveju buriavimas Kursiu nerijos papludymiu yra galimas tik i viena puse. Tad rinkites zygi "Blokart Baltija". O laikui, t.y. 1-2 val. ar pan. - Nidos aerodrome.
Uzsisakyti - skambinkite 861881957 ir viska susideliosime.
Ieva
Laba diena,
Ar šį šeštadienį galimas būtų pajūrinis būriavimas vėjaračiais ( t.y. 10.20 ) ir jei taip, kaip galima būtų užsisakyti ? Ir ar įvyktų 2 žmonėms ?
ramunas
Sveiki noreciau suzinoti kokia butu pradine valandos kaina kad butu galima orentuotis ir visa tai organizuojate tik savaitgaliais ar ir paprastomis dienomis?
Dalia
Sveiki,
DRaugai savaitgali Juodkranteje 1,5 val pramogavo su vejaraciais. Ar teikiate paslauga, jei tik 2 asmenims Juodkranteje 1,5 val. Kokia kaina? Ir kaip viskas vyksta?

Dekui,
Dalia
8698 35 602
Matas
Skambinkite ir dėl visko susitarsime ;)
Sveiki, Matai
Sveiki, Matai,

Mano vardas Edita. Kartu su mano draugu esame buriave su jumis Nidoje ir Palangoje.
Kaip jums sekasi ar buriuojate ir kur artimiausiu metu.
dekui uz atsakyma
edita
Edita
Laba diena,
gavau pramogu dovanu rinkini is Gera dovana, tarp pramogu radau ir Jusu siuloma vejaraciu pramoga :) Skamba viliojanciai, taciau vienai pramogauti liudna, o blanknote parasyta, kad antram zmogui taikoma speciali kaina, tad domina, kokia ji butu?
Dekoju
Edita
Labai idomi pramoga.noreciau isbandyti, kokia kaina vienam asmeniui?
Kęstutis
Dėkojame viso kolektyvo vardu už šią išvyką! Ši kelionė su vėjo atspalviu įstrigo visiems darbuotojams giliai atmintyje. Ir grįžę diskutavome kas kaip lėkė, kokiu greičiu buriavo. Puikus organizavimas, originalūs užsiėmimai. Jūsų darbuotojai labai geranoriški ir paslaugūs. Sėkmės kituose projektuose!
Gytis
fantastika! vieno žodžio tam ir užtenka... laukiu kitų kartų...
Sprendimas: Beterflai; dizainas: punkline. Apgyvendinimas, nuoma Nida
Copyright Irklakojis, 2007-2016. Tel. +370 618 81 957 | Kontaktai