Irklakojo mobili pirtelė

:: Nuotykių žaidimas „Vieša paslaptis“ :: Irklakojo mobili pirtelė :: Čiuožimas nuo bangų SURF baidarėmis :: E-riedlenčių varžybos :: Orientacinis Nuotykių Ralis "Klaipėdos iššūkis" :: Buriavimo sausumoje čempionatas :: Vėjo žaidimai su mokomaisiais jėgos aitvarais :: Naktinis Frisbee golfo turnyras :: Diskgolfo turnyras :: Buriavimas Ice-Blokart ledrogėmis :: Buriavimas vėjaračiais aerodrome :: Interaktyvus žaidimas "GPS iššūkis: infoeros legenda" :: Jūrinis katamaranų ralis „Komanda" :: Aitvarų seminaras :: Įgulos formavimas "Draugystės po burėmis nesuvaidinsi" :: Fotomedžioklė :: Turistinis autoralis "Kuršiški klystkeliai" :: Pajūrinis buriavimas Blokart vėjaračiais :: Būgnelių sesija :: Komandinis poledinės žūklės čempionatas :: Pramoginis šaudymas iš lanko :: Gintaro energijos terapija ::
 

mobili pirtis ant ratų Kuršių NerijojeTrukmė: 1-5 val.
Dalyviai: min. 1, maks. 6 žm.
Vieta: Nida, Preila, Pervalka, Juodkrantė

Jums paliepus, Irklakojui panorėjus - pokšt, pirtelė prie jūros, pliaukšt - jau ir prie marių, trioškt - o ir šalčiausią žiemą ant ledo!

Raganų burtai?.. Jau nebe! Panorėję galite pasilepinti geros pirties malonumais savo sugalvotoje vietoje - jums tereikia išsinuomoti mobilią Irklakojo pirtelę.

Pirties ant vištos kojelės vidusDu glėbiai malkų, geras pusvalandis kūrenimo - ir pirtis nei šilta, nei šalta - 100 laipsnių celsijaus! Tuomet ir nusirengti bei pasikaitinti galima.

Beržinėmis malkomis kūrenama pirtelė skleidžia malonų tikros ugnies garsą ir kvapą. Norintieji gali ne tik džiaugtis su šiluma plūstančia ramybe ir harmonija pirtyje, bet ir išsiperti viena ar iškart keletu vantų: beržine, liepine ar surišta iš Kuršių Nerijoje vešančių kadagių šakų. Įkvėpus eterinių aliejų aromatų (eukaliptų, čiobrelių, pušų, lavandų ir kt.), išsivalo ir pailsi ne tik kūnas bet ir protas, o rūpesčiai ir stresai išgaruoja į dangų.

Kaina: pirma valanda - 100 Lt/val., kitos valandos - 80 Lt/val., visa diena - 350 Lt (pirtis ant priekabos, beržinės malkos, be pvm). Transportavimas - 1,5 Lt/km.

Pastaba: užsakant kitas Irklakojo pramogas ar žygius, pirtelės nuomai taikomos įvairios nuolaidos!

Rašyti komentarą
Jūsų vardas
El. pašto adresas (nebus rodomas)
Komentaras
Įveskite matomus žodžius

Ankstesni komentarai:
Jonas Kariniauskas
Sveiki.

Šių metų birželio 17 d. Rumšiškių Lietuvos liaudies buities muziejuje jau trečią kartą įvyks pirties mėgėjų ir profesionalų šventė „Pirties diena 2012“. Prieš tai įvykusios šventės „Pirties diena 2010“ bei „Pirties diena 2011“ pritraukė daugiau nei 5000 lankytojų.

Kiekvienais metais į šventę atvyksta ne tik pirties mėgėjai iš Lietuvos, bet ir profesionalai iš Latvijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos bei kitų šalių, todėl tai yra puiki proga pristatyti ir reklamuoti savo teikiamas paslaugas.

Kviečiame Jus sudalyvauti šventėje su savo pirtimi ant ratų ir prisidėti prie tradicinės lietuviškos pirties kultūros platinimo.

Iš Jūsų pageidaujame:

kad kūrentumėte pirtį savo malkomis
leistumėte šventės lankytojams kaitintis Jūsų pirtyje
leistumėte mūsų pirtininkams atlikti programas
leistumėte pirtyje programų metu naudoti vantas ir kitas medžiagas

Iš savo pusės įsipareigojame:

Jūsų pirčiai suteikti reikiamą plotą
Aprūpinti vandeniu
Leisti reklamuoti savo pirtį bei teikiamas paslaugas
Sutvarkyti pirtį po pirtininkų pasirodymo

„Pirties diena“ - didžiausias tokio pobūdžio edukacinis renginys Pabaltijyje, kurio metu vyks konferencija, klausytojai išgirs mokslinių pranešimų bei praktinės informacijos apie lietuviškos pirties tradicijas, pirčių architektūrą, krosnis, pirties kūrenimą bei poveikį sveikatai, renginio pradžioje pirtininkai sieks masiškiausio vanojimo rekordo, bus įrengta ir lauko scena, kurioje pasirodys Lietuvos bei užsienio pirtininkai, bus mokoma vanoti, rišti vantas, vyks originalių pirties drabužių pristatymas, taip pat vyks specializuotas kermošius – jame bus prekiaujama pirčiai, masažams, grožiui bei sveikatai skirtais reikmenimis.

Nuoširdžiai tikimės, kad atsiliepsite į mūsų kvietimą ir bendromis pastangomis pirties šventė Rumšiškėse taps dar geresnė.

Šiltai ir vanojančiai,

Jonas Kariniauskas
+37067873309
Lietuviškos pirties bičiulių draugija
www.pirtiesbiciuliai.lt
www.pirtiesdiena.lt
Adelė
net netikėjau, kad taip gerai išsipirtinsime - pirtelę privežė prie pat mūsų kotedžo durų tai ir ploname Nidos "sniege" pasivoliojom ir su kibiru apsipylėm. Kitąsyk į eketę kur nors ant ledo norėsim įlįsti. Adelė ir 3 draugai
Mindaugas
teisingas daiktas! galvojome pasižaisime, o gavosi tikra pirtis ligi ausų raitymosi!! kaifas tiesiog - pabėgi 50 metrų ir šoki į baltijos jūrą. jemam :)

Sprendimas: Beterflai; dizainas: punkline. Apgyvendinimas, nuoma Nida
Copyright Irklakojis, 2007-2013. Tel. +370 618 81 957 | Kontaktai