Komandinis poledinės žūklės čempionatas

:: Kalnų riedlentės - mountainboard'ai :: Radijo bangomis valdomų vėjaračių varžybos :: Radijo bangomis valdomų jachtų varžybos :: Žaidimas su dronais :: Nuotykių žaidimas „Vieša paslaptis“ :: Buriavimo sausumoje čempionatas :: Vėjo žaidimai su mokomaisiais jėgos aitvarais :: Naktinis Frisbee golfo turnyras :: E-riedlenčių varžybos :: Orientacinis Nuotykių Ralis "Klaipėdos iššūkis" :: Diskgolfo turnyras :: Buriavimas Ice-Blokart ledrogėmis :: Buriavimas vėjaračiais aerodrome :: Interaktyvus žaidimas "GPS iššūkis: infoeros legenda" :: Čiuožimas nuo bangų SURF baidarėmis :: Jūrinis katamaranų ralis „Komanda" :: Aitvarų seminaras :: Įgulos formavimas "Draugystės po burėmis nesuvaidinsi" :: Fotomedžioklė :: Turistinis autoralis "Kuršiški klystkeliai" :: Pajūrinis buriavimas Blokart vėjaračiais :: Būgnelių sesija :: Komandinis poledinės žūklės čempionatas :: Pramoginis šaudymas iš lanko :: Gintaro energijos terapija ::
 

poledinės žūklės čempionatasData: reikalinga išankstinė rezervacija
Trukmė: 2-6 val.
Dalyviai: 10-100+
Vieta: Kuršių marios ir kt.

Sudalyvaukite azartiškose žvejybos rungtynėse ant Kuršių marių ledo! Komandinis poledinės žūklės čempionatas - tai puiki žiemos pramoga jums ir jūsų draugams bei kolegoms.

Komandinio poledinės žūklės čempionato tikslas - demonstruojant geriausią komandinį darbą per nustatytą laiką pagauti kuo daugiau žuvies. Dalyviai varžosi dviem raundais po 2 valandas, su pusės valandos pietų pertrauka, kurios metu dalyviai vaišinami kareiviška koše ir karštu vynu. Į žvejybos vietą dalyviai nuvežami buranais su rogėmis, kurie dar yra vadinami „šumacheriais". Varžomasi organizatorių pažymėtose eketėse, komandomis, kurios sudaromos iš 2-3 dalyvių.
Čempionatas vykdomas tik tuo atveju kai ledo storis čempionato vykdymo vietoje yra didesnis nei 10 cm ir nėra properšų ar kitų pavojingų ledo darinių.

Čempionato taisyklės:
Čempionato dalyviai privalo laikytis Mėgėjiškos žūklės ir žuvų apsaugos taisyklių (toliau - MŽT) ir šių nuostatų reikalavimų. Vienam žvejui leidžiama naudoti ne daugiau kaip vieną poledinės žūklės įrankį bei vieną masalą su vienu kabliuku (pastaba: čempionate naudoti galima tik vieną meškerę su viena avižėle, atsarginių meškerių turėti nedraudžiama. Avižėlių spalvoms ir formoms jokių apribojimų nėra, tačiau draudžiama naudoti papildomas viliojimo priemones, svorius ant valo bei echolotus).

Čempionato metu, dalyviai gali žvejoti tik toje eketėje, kuri pažymėta renginio organizatorių vėliavėle.
Į čempionato rezultatą užskaitomos ir sveriamos visos varžybų metu komandos pagautos žuvys, atitinkančios MŽT numatytus leistino dydžio bei kitus reikalavimus.

Komanda, kurios pagautos žuvies svoris yra didžiausias, užima pirmąją vietą tame raunde.
Atitinkamai pagal žuvies svorį yra skiriamos vietos kitoms komandoms: už 1 vietą - 1 baudos taškas, už 3 vietą - 3 baudos taškai ir t.t. Čempionato rezultatai skaičiuojami susumavus abiejų raundų baudos taškus. Komandinį poledinės žūklės čempionatą laimi mažiausiai baudų taškų surinkusi komanda.

Kaina: nuo 20 Eur/žm. (be pvm)

Sprendimas: Beterflai; dizainas: punkline. Apgyvendinimas, nuoma Nida
Copyright Irklakojis, 2007-2016. Tel. +370 618 81 957 | Kontaktai