Įgulos formavimas "Draugystės po burėmis nesuvaidinsi"

:: Kalnų riedlentės - mountainboard'ai :: Radijo bangomis valdomų vėjaračių varžybos :: Radijo bangomis valdomų jachtų varžybos :: Žaidimas su dronais :: Nuotykių žaidimas „Vieša paslaptis“ :: Buriavimo sausumoje čempionatas :: Vėjo žaidimai su mokomaisiais jėgos aitvarais :: Naktinis Frisbee golfo turnyras :: E-riedlenčių varžybos :: Orientacinis Nuotykių Ralis "Klaipėdos iššūkis" :: Diskgolfo turnyras :: Buriavimas Ice-Blokart ledrogėmis :: Buriavimas vėjaračiais aerodrome :: Interaktyvus žaidimas "GPS iššūkis: infoeros legenda" :: Čiuožimas nuo bangų SURF baidarėmis :: Jūrinis katamaranų ralis „Komanda" :: Aitvarų seminaras :: Įgulos formavimas "Draugystės po burėmis nesuvaidinsi" :: Fotomedžioklė :: Turistinis autoralis "Kuršiški klystkeliai" :: Pajūrinis buriavimas Blokart vėjaračiais :: Būgnelių sesija :: Komandinis poledinės žūklės čempionatas :: Pramoginis šaudymas iš lanko :: Gintaro energijos terapija ::
 

lipimas į stiebąData: pagal išankstinę rezervaciją
Trukmė: 8-10 val. (ilgasis variantas - 2 dienos)
Dalyviai: 6 - 20 žm.
Vieta: Klaipėda, Baltijos jūra

Norite išmėginti savo kolektyvą, pažinti jo žmogiškąsias ir darbines savybes? Buriavimo iššūkis klasikiniu mokomuoju burlaiviu "Brabander" (arba jachta "Lietuva") kartu su savo kolegomis Baltijos jūroje - puikiausia personalo šlifavimo akademija, kurioje atsiskleidžia tikrieji žmonės, jų savybės ir talentai. Įgulos formavimo seminaro, kurį veda patyrę kapitonai ir buriuotojai, tikslas yra ugdyti lyderius, stiprinti toleranciją, pasitikėjimą vieni kitais ir gerinti darbo komandoje įgūdžius.

Seminaro pradžioje dalyviai praeina teorinio pasirengimo kursą apie buriavimo pagrindus ir žmonių saugą jūroje, yra supažindinami su laivu, paskirstomos funkcijos tarp įgulos narių. Tuomet laivas pakelia bures iš Klaipėdos uosto.

Kolektyvas turi intensyviai dirbti, kad sustyguotų savo veiksmus ir palaikytų darnų burlaivio judėjimą Baltijos jūroje.

komanda laivasApsipratę su burlaivu, kolektyvo nariai yra pasiskirstomi komandomis-vachtomis, kurios dalyvauja laivo valdymo varžybose. Šių varžybų metu labai svarbi gera ir neiškraipyta komunikacija tarp vadovaujančiųjų ir komandos, ypač kai pradeda stipriai švilpti vėjas ir garsiai šniokšti bangos. Komandos nariai patiria intensyvias emocijas, turi patys priiminėti sprendimus ir laimėti geriausios komandos titulą. Parplaukus į krantą yra daromas mokymų aptarimas, laive valgomi pavakariai.

Po buriavimo mokymų grįžę į įprastas gyvenimo sąlygas, dalyviai į daugelį žemiškų rūpesčių žvelgia naujai, jūros, vėjo ir burių paveiktomis akimis.

Kolektyvams, norintiems patirti dar intensyvesnius išgyvenimus, siūlome dviejų dienų įgulos formavimą-kelionę Klaipėda - Liepoja (nakvynė laive) - Klaipėda. Taip pat rengiame teminius seminarus-varžybas kolektyvams šiomis temomis: ekstremalių situacijų valdymas jūroje, simuliaciniai gelbėjimo darbai, burlaivių regata ir kt. Visų buriavimo mokymo seminarų pagrindinis bruožas - teorijos taikymas praktikoje pagal principą 20-80.

Kaina: nuo 70 Eur/žm. (8 val. programa), be pvm.

 

Sprendimas: Beterflai; dizainas: punkline. Apgyvendinimas, nuoma Nida
Copyright Irklakojis, 2007-2016. Tel. +370 618 81 957 | Kontaktai