Diskgolfo turnyras

:: Kalnų riedlentės - mountainboard'ai :: Radijo bangomis valdomų vėjaračių varžybos :: Radijo bangomis valdomų jachtų varžybos :: Žaidimas su dronais :: Nuotykių žaidimas „Vieša paslaptis“ :: Buriavimo sausumoje čempionatas :: Vėjo žaidimai su mokomaisiais jėgos aitvarais :: Naktinis Frisbee golfo turnyras :: E-riedlenčių varžybos :: Orientacinis Nuotykių Ralis "Klaipėdos iššūkis" :: Diskgolfo turnyras :: Buriavimas Ice-Blokart ledrogėmis :: Buriavimas vėjaračiais aerodrome :: Interaktyvus žaidimas "GPS iššūkis: infoeros legenda" :: Čiuožimas nuo bangų SURF baidarėmis :: Jūrinis katamaranų ralis „Komanda" :: Aitvarų seminaras :: Įgulos formavimas "Draugystės po burėmis nesuvaidinsi" :: Fotomedžioklė :: Turistinis autoralis "Kuršiški klystkeliai" :: Pajūrinis buriavimas Blokart vėjaračiais :: Būgnelių sesija :: Komandinis poledinės žūklės čempionatas :: Pramoginis šaudymas iš lanko :: Gintaro energijos terapija ::
 

diskgolfas pajūryje

Data: reikalinga išankstinė rezervacija
Trukmė: 1-3 val.
Dalyviai: 10-50+
Vieta: Nida, Juodkrantė, Lietuvos pajūrys ir kt.

Diskgolfas – tai tradicinio golfo principu pagrįstas žaidimas, kur vietoj lazdos ir kamuoliuko žaidėjas arba žaidėjų komanda naudoja skraidančią lėkštę – diską, o taikiniu yra specialus krepšys.

Žaisdami diskgolfą jūs keliausite specialia trasa, vedančia per gražiausias ir įstabiausias Kuršių Nerijos vietas ir įveiksite 9 taikinius, kurie nutolę vienas nuo kito per 100-300 metrų. Žaisdami ir linksmai leisdami laiką nukeliausite apie 1,2 - 1,8 km.

Mes naudojame dviejų rūšių PDGA patvirtintus Aerobie diskus:
- labai toli skrendančius asimetrinius "Epic Ultra Long Range Driver"
- labai tiesiu skrydžiu pasižyminčius "Arrow Ultra Straight Approach and Putter".

disgolfo krepšys

Žaidimo tikslas – nusviesti diską į taikinį išnaudojant kuo mažiau metimų (vienas metimas yra lygus 1 taškui). Dažniausiai taikinys yra specializuotas krepšys su grandinėmis, tačiau gali būti ir bet koks objektas – ypatingas medis, lankas su vėliavėle, plūduras jūroje ir pan.

Nuo starto linijos žaidėjai iš eilės meta pirmuosius savometimus. Vėliau kiekvieną kitą metimą žaidėjas atlieka nuo tos vietos kur nusileido prieš tai jo mestas diskas. Paskutiniuoju metimu diskas pasiekia taikinį ir užbaigia 'krepšį'. Kopų kalvos, medžiai, jūros ar marių vanduo ir kitas reljefas sudaro natūralias kliūtis, kurias žaidėjams reikia įveikti keliaujant nužymėta trasa nuo vieno taikinio iki kito. Mažiausiai metimų visoje trasoje išnaudojęs žaidėjas / žaidėjų komanda yra skelbiama diskgolfo turnyro nugalėtoju.

Kuršių Nerijoje siūlome išbandyti šias mobilias Diskgolfo trasas:

skraidanti lėkštė

- „Geltono smėlio pustomos kopos" (pajusite Parnidžio kopų ir Kuršių Nerijos palvės žavesį)

- „Baltijos jūros bangos" (pasiruoškite sušlapti, nes kai kurie taikiniai įrengti pačioje jūroje)

- „Kuršių Nerijos miškų ošimas" (žalioji, labiausiai nuo vėjo apsaugota trasa)

- „Nidos švyturio spindulys" (žaidžiama naktį su šviečiančiomis LED frisbee lėkštėmis)

p.s. Mūsų mobili diskgolfo trasa gali būti įrengta jūsų pageidaujamoje teritorijoje, visur kur tik galima vaikščioti.

Diskgolfo "tėvas" "Steady" Ed yra pasakęs "Visada laimi tas, kuriam linksmiausia".

Kaina: nuo 15 Eur/žm. (be pvm)

Sprendimas: Beterflai; dizainas: punkline. Apgyvendinimas, nuoma Nida
Copyright Irklakojis, 2007-2016. Tel. +370 618 81 957 | Kontaktai