Buriavimas vėjaračiais aerodrome

:: Kalnų riedlentės - mountainboard'ai :: Radijo bangomis valdomų vėjaračių varžybos :: Radijo bangomis valdomų jachtų varžybos :: Žaidimas su dronais :: Nuotykių žaidimas „Vieša paslaptis“ :: Buriavimo sausumoje čempionatas :: Vėjo žaidimai su mokomaisiais jėgos aitvarais :: Naktinis Frisbee golfo turnyras :: E-riedlenčių varžybos :: Orientacinis Nuotykių Ralis "Klaipėdos iššūkis" :: Diskgolfo turnyras :: Buriavimas Ice-Blokart ledrogėmis :: Buriavimas vėjaračiais aerodrome :: Interaktyvus žaidimas "GPS iššūkis: infoeros legenda" :: Čiuožimas nuo bangų SURF baidarėmis :: Jūrinis katamaranų ralis „Komanda" :: Aitvarų seminaras :: Įgulos formavimas "Draugystės po burėmis nesuvaidinsi" :: Fotomedžioklė :: Turistinis autoralis "Kuršiški klystkeliai" :: Pajūrinis buriavimas Blokart vėjaračiais :: Būgnelių sesija :: Komandinis poledinės žūklės čempionatas :: Pramoginis šaudymas iš lanko :: Gintaro energijos terapija ::
 
blokart buriavimo mokykla

Data: reikalinga rezervacija
Trukmė: 1 val. - 4 val.
Dalyviai:
2-30
Vieta: Nida, Juodkrantė, Klaipėda ir t.t. Daugiau buriavimo vietų jūsų renginiui žr. apačioje.

Patirkite dinamiškus pojūčius buriuodami Blokart vėjaračiais neveikiančiame Nidos aerodrome. Čia galite buriuoti savarankiškai ir varžytis trasoje su kitais. Per 5 min. mūsų instruktoriai Jus išmokys buriavimo Blokart vėjaračiu, po to galėsite savarankiškai pasikinkyti vėją ir pajausti buriavimo malonumą. Norintiesiems tobulėti ir gilintis į buriavimo vėjaračiais subtilybes su malonumu padės 2009 ir 2011 m. Europos vice- ir 2012 m. Pasaulio čempionas Matas Mizgiris.

Blokart vėjaračio nuomos kaina 1 žm. - 20 Eur (be pvm):

Kolektyvams siūlome nepamirštamą renginį - buriavimo sausumoje čempionatą.
blokart varzybos

Dalyviai išmoks buriavimo pagrindų, treniruosis trasoje ir po to dalyvaus varžybose. Renginio pabaigoje bus surengta apdovanojimų ceremonija, kurios metu liesis nugalėtojų šampanas ir spindės trofėjai. Prizininkai bus apdovanoti kuršiškais prizais (rūkyta žuvis ir kt.).

tr>
Dalyviai
Trukmė  Kaina, Eur (Lt)/žm.*
10 -- 14
2 val.
40
15 -- 24
3 val.
36
25 ir daugiau
3,5 val.

30

 
*viskas įskaičiuota, be pvm.
 

Kitos galimos buriavimo vietos:
Klaipėda, Šilutė, Tauragė, Mažeikiai, Telšiai, Kėdainiai, Kaunas, Birštonas, Panevėžys, Molėtai, Vilnius ir kt.

Rašyti komentarą
Jūsų vardas
El. pašto adresas (nebus rodomas)
Komentaras
Įveskite matomus žodžius

Ankstesni komentarai:
Irklakojis
Laurynai, organizuojant čempionatą dalinamasi vėjaračiais. Kol viena grupė mokosi buriuoti, treniruojasi trasoje, kiti išmėgina įvairių tipų aitvarus. Paskiau keičiamasi užsiėmimais, ir galiausiai, vyksta čempionatas kurio metu varžomasi arba komandinėje arba individualioje įskaitoje.
Laurynas
Norėjau pasiteirauti ar užsisakant tą čempionatą kokiems 25 žmonėms už tą 100 Lt visas 3,5 valandos kiekvienas žmogus ir važinėjasi ar reikai dalintis vėjaračiais? Ir jeigu taip, tai po kiek maždaug laiko gaunasi vienam žmogui? :)
Irklakojis
deja, kol kas sportinio buriavimo ant vandens negalime pasiūlyti. Nebent kelioninį-pramoginį buriavimą žygio irkliniu-buriniu katamaranu skersai marias metu.
Audrius
O nera pas jus normalaus buriavimo su optimistu ar lazeriu?
Gintaras
Išties šauni pramoga, visiems siūlau išbandyti su linksma draugų kompanija. Instruktoriai labai šaunūs ir malonūs. Super!
Ruta
sauni atrakcija! kol atsisedau buvo biski baisu, bet valanda prabego kaip 15 min.. po to vos is tu veju ratu mane isprase islipt.. labai faina, kad tyliai vaziuoji ir nieks nebirbia - uzia tik vejas. taip gerai galva prapute, kad po to kaip kosmose vaiksciojau!:)

 

Sprendimas: Beterflai; dizainas: punkline. Apgyvendinimas, nuoma Nida
Copyright Irklakojis, 2007-2016. Tel. +370 618 81 957 | Kontaktai