Mes apie save

:: Mes apie save :: Komanda :: Klientai :: Kontaktai :: Partneriai ::
 

 

VšĮ „IRKLAKOJIS" misija - propaguoti ekologišką, aktyvų ir patirtinį gyvenimo būdą, skatinti aktyvų poilsį ir interaktyvų mokymąsi, padėti atskleisti asmenybės, gamtos bei istorinio-kultūrinio paveldo darną gražiausiose Vakarų ir kitose Lietuvos vietose.

Mes teikiame aukščiausios kokybės paslaugas, skatinančias fizinį, psichosocialinį bei intelektualinį aktyvumą. Organizuojami integruoti, kompleksiniai pažintiniai-patirtiniai žygiai, pratybos, mokymai, seminarai bet kuriuo metų laiku. Mokymus veda profesionalūs lektoriai, o žygiams vadovauja patyrę vadovai, kurie geriausiai gali atskleisti pajūrio grožį ir unikalumą. Mūsų komanda skatina interaktyviai mokytis bei stebėti laukinę gamtą jos netrikdant.

Irklakojo komanda nuo pradžių iki galo pasirengusi lydėti jus naujos patirties ir atradimų keliais. Kartu su Jumis mes tampame vienos komandos nariais: kartu dalyvaujame, mokomės, išgyvename ir pažįstame. Mūsų credo: Gyvenimas - geriausia mokykla! Todėl nesiūlome Jums suvaidintų situacijų, užrašų, vadovėlių ir dalomosios medžiagos, o kviečiame patirti patiems.

 

Irklakojis - nuoširdus Jūsų partneris ir patyrimų vedlys!

Sprendimas: Beterflai; dizainas: punkline. Apgyvendinimas, nuoma Nida
Copyright Irklakojis, 2007-2016. Tel. +370 618 81 957 | Kontaktai